• QUAD CAFÉ
  • 13 ks
    za 10 445 362.69 Kč
čtyřkolky a motorky CFMOTO Beroun - Blatná

QUAD CAFÉ

Prodej a servis čtyřkolek i motorek 

Čtyřkolkám a motorkách se věnujeme opravdu dlouho, v tomto oboru působíme již bezmála 20 let. Máme za sebou spoustu vlastních testů, redakčních článků a recenzí v různých časopisech a také expedic z různých koutů světa. Na základě těchto jezdeckých zkušeností kombinovaných s dlouhou praxí v servisu vám rádi poradíme s výběrem vhodného stroje přímo pro vás a vaše požadavky. Nesoustředíme se pouze na jednu značku, proto vám pomůžeme vybrat nejvhodnější model z více možností.

Prodejem to u nás ale nekončí, dlouhodobě zajišťujeme kvalitní servis a jsme pro naše zákazníky k dispozici také na telefonu pro stálou podporu, radu či řešení technických problémů. Přijďte se podívat na některou z našich prodejen, třeba si jen popovídat o strojích, kterými žijeme...

 
Soubory cookies používáme pro správné fungování naší webové stránky a jejích funkcí. Pomocí souborů cookies si také například pamatujeme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pro vás relevanci zobrazovaných reklam, počítáme návštěvu stránek a pamatujeme si vaše nastavení provedená na stránce.